- www.ekogaraj.com sitesini ziyaret eden her kullanıcı aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

- Sitede kullanılan tüm markaların kopya hakkı sahiplerine aittir. ekogaraj.com bu markaları ürünlere daha kolay ulaşım ve ürünü izahat maksatıyla kullanmaktadır.

- Sitede kullanılan tüm bilgi, belge ve fotoğrafların kullanım hakkı aksi belirtilmediği sürece ekogaraj.com'a aittir. Yazılı özel izin olmadan tamamı ya da bir kısmı kopyalanamaz.

- Tipografik hatalardan kaynaklanan sorunlarda ekogaraj.com'un kayıtları geçerli sayılır ve böyle durumlarda ekogaraj.com mesuliyet kabul etmez.

ekogaraj.com üçüncü parti sitelere erişim sağlayabilir. Bu durumda üçüncü parti sitelerin içerik yönetmeliği ve gizlilik kuralları ekogaraj.com'u bağlamaz.

ekogaraj.com demografik yapı, kullanıcı profili gibi bilgiler için kullanıcılarının ip numaralarını saklayabilir.

ekogaraj.com, üyelik metoduyla kullanıcılarından elde ettiği bilgileri daha kaliteli bir hizmete dönüştürmek için değerlendirmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde üçüncü partilerle paylaşılmaz.

ekogaraj.com siparişler anında kullanılan kredi kartı bilgilerini veritabanlarına kayıt etmez. İlgili ekran kullanılan posun tanımına göre belirtilen bankanın sunucularında çalışmakta   ekogaraj.com'a sadece olumlu olumsuz sonuçla dönmektedir. ekogaraj.com bilgilerinizin güvenliği için yatırım yapar.

ekogaraj, ifco elektronik hizmetleri ltd. şti'ye tescilli bir markadır. Bu markanın izinsiz kullanımı marka kanununa muhalefet olduğundan kanuni yaptırımı gerektirir.